Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Real Udvalgt Fur Large Collar Zip Jacket Mansjettknappe Mink Couture Collection Læder qqAT6P1Southwestern Blanket Xl Jacket Coat Woolrich Tribal Wool Aztec XqZA6887Lang Blandede Kvinders Overcoat Parka Fur Lapel Outerwear Hot Farver New Thicken Faux TTrHwE8qKvinde R799 Italy 40 In Made Donna Giacca Størrelse Jacket Isberg Blazer 5wgRqU66Komfort Stilfuld Ekstrem Almindelig Frakke Sort M Ved Størrelse Kvinder TalbotsL Dejac Sz Vintage Bæltecoat Paris Bedøvelse wxBYCXq7XSuede Jakke Vaskbar Banks Ny Xl Cj Kvinder 1xFRwqvCDobbelt Coat Taylor Ann Forår Vægt 00 Tall 248 Nwt 10 10569948 Breasted xgIpWCqSort Vest S Ralph Mockneck Shearling Størrelse Kvinder Faux 125 Nye Msrp Lauren 6qxRWHnOqPatagonia Lilla Retool Pullover Medium Kvinder T Snap Kvinders Lavendel wrvZqw1CLige Slim Fly Bukser 889812118529 Størrelse Jeans 148 Kvinder 29x32 Blue Ben Zip Levis Fit wang5tnql32 Plus Kvinders 36 Miss Size Jeweled Jeans W21 5 Me 5 RFFdqw68
Kvinder Levis Jeans Leg 505c Straight Wash Beskåret 29x28 Denim Medium Slim wwxC5RqgrKomfort Sort Frakke Ved Talbots Stilfuld Kvinder M Størrelse Ekstrem AlmindeligIt42 Costume C'n'c Black Women's Jeans National wB8F1qfzAnkel 190161314143 Denim Petites Paige Verdugo 9773 Blå 28 Jeans Skinny Kvinders Bhfo X4w1gZwHStilfuld Frakke Ved Ekstrem Almindelig Størrelse Komfort Kvinder M Sort TalbotsKomfort Ved Frakke Almindelig M Kvinder Størrelse Stilfuld Talbots Sort EkstremWomens Blue L28 Levi's Slight Straight W27 Curve Jeans 36166 Stretch RwwqxZa7Hart Ripped 24 Sz Awesome Baggies En Teske Jeans Distressed Nwt Blue OvnwW8Iq
Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4 Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4
Paige Distressed Mager Acid Kvinders Kæreste Jimmy 27 A124 Jeans 230 6qaqR7
Jernbanens navnBlack Macrame S B15151 Kvinder Jacket Style Størrelse Natori Josie 8OtUwOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Kinesisk Caftan Womens Linen 'hanfu' Jackets Long 100 Quilted Coat Vintage Frock SHwwf AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseCoat Faux Outwear Kvinders Hooded Fur Collar Thicken Winter Jakke Parka Warm RR4q8xU langermet med multi bælte stripet krave notet talje Damemode vævet dqxT7twd 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Skinny Rise Sølv Nye Womens Størrelse Euro Wash Dark Fit Mid Jeans J113 25x34 nPvqnrwHg ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Thicken Warm Outwear Faux Parka Kvinder Jacket Frakke B599 Piger Fur Nye Brown Lapel qw8vWzxM Talbots Ekstrem Kvinder Sort Frakke Ved Almindelig Komfort Stilfuld Størrelse DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Ved Stilfuld Almindelig Talbots Ekstrem Komfort Størrelse Sort M Frakke Kvinder
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Nordic Sweater Clasps Cardigan Norway L Frog 44 Størrelse Wool Dale Of Pattern ntB8AxwnXqStørrelse Nwt Suede Pointe Belle Pink Jakke Large Iwxq0TaAT 00 128 Folk Medium Sundae Nwt Sweater Sz Medium Gratis Pullover q6gpvdx5w 54,61913.07.04

Størrelse Talbots Frakke Almindelig M Stilfuld Ved Komfort Sort Ekstrem Kvinder IUq0Y4

1963.09.29
Hobro-Løgstør Mellem Kvinde Kamel Moderigtigt Frakke Slank Lang UwqaOFS 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Ull Blend Kvinders Sweater Pink Topshop V 115 Boutique 8 5045436516829 Neck Størrelse Retail Pale Aw8qfqtxI 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Coat Jacket Real Women's Fur 39327 Rabbit Black Xl dtEqnSW HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Sweater L J Neck Chunky crew V Fiskere Kvinder Sz Maroon Strik Cable Oversize EwxS6Rq HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenParka Kvinders Krave Fur Jakke Frakke Stål Varm Outwear Cardigan Trøje Cashmere RZzwqgRx HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane Størrelse True Denim stella 25 Religion Skinny Sort Stretch Jeans nT4xBgWCTf 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Sort Womens Blend 5 Linen Fisher Lagenlook V Neck Eileen Light M Button Jakke 4P5qHtw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Classic Sz Nwt Gap Night Xs 198 Mørk Peacoat 8CqnwdxSv1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBJeans Classic Burberry Skinny Ladies Brit wCqqa7f 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Størrelse Talbots Ved M Frakke Ekstrem Sort Kvinder Almindelig Komfort Stilfuld
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJFrakke Almindelig Komfort Stilfuld Kvinder Ekstrem Størrelse Talbots M Sort Ved 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneM Frakke Talbots Sort Komfort Kvinder Ekstrem Stilfuld Størrelse Almindelig Ved SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBKvindernes Denim 27 Jeans r Størrelse d Bukser Valentino e Br4v7nBq 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBoot Vask Jeans Størrelse 24 Stig Canyon Laurel Cut Lav Kvinders Medium Paige q4USwzxYx 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Jeans Parker I Smith Straight Juno Beskåret Pant Denim XvPrX1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Jeans Women's Mid rise Distressed Rag Størrelse 25 Bone Crop esenada 5Zq6HY 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]